http://

Barcelona nuk mori më shumë se një barazim pa gola në përballjen e mbrëmshme në Greqi kundër Olympiakosit të vlefshme për Champions League.

Një tifoz i ka shpëtuar sigurimit dhe u fut në fushën e lojës për të puthur dhe përqafuar Messin.