Aktorja turke Meyrem Uzerli, u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulltani i Madhërishëm”
Ajo shumë shpesh poston fotografi në Instagram nga jeta e saj private.

Dhe nga fotot që poston “Hyrrem” duket që çdo ditë është duke u bërë më e bukur