Shënohet goli i parë në kampionatin botëror

Gazinskiy ka shënuar golin e parë në kampionatin botërorLojtari i kombëtares së Rusisë ka shënuar gol në minutën e 12, të takimit shkruan Gazeta BlicRusia, Arabia Suadite, Egjipti dhe Uruguai janë në grupin A.

https://youtu.be/FrlFNsl6wAU