Beatrix Ramosaj duket se është kthyer në Trianë pas pushimeve të saj në jug të Shqipërisë.

Këngëtarja ka postuar sot një foto në “Instagram” ku duket se kërkon ndihmën e fansave të saj.

Natyrisht e kuruar deri në detaj dhe me një pozë mjaft provokuese.

“Në humor për pije të përziera sot, por nuk e di çfarë. Ndonjë sugjerim? Dua diçka ndryshe”,- shkruan bukuroshja në foton e saj.