Aktorja italiane shfaqi shfaq linjat e pabesueshme në një fustan klasik të zi, pasi u nderua në Institutin e Kulturës Italiane në Los Anxhelos.Monica Belluci (53) ishte e veshur në një fustan të zi të gjatë, me mëngë të tejdukshme dhe një zgjatim të hollë që shtrihej në dysheme. Nëna e dy fëmijëve mbante flokët e saj të zeza në gjatësi gjer te shpatullat, me aksesorë një gjerdan të thjeshtë dhe një çantë të vogël ngjyrë ari.