Debutimi i bujshëm i Kejvina Kthellës në emisionin “Xing me Ermalin” duket se përveç mediave shqiptare, ka tërhequr edhe vëmendjen e atyre të huaja.

Siç ka treguar vetë velina e emisionit në një postim në InstaStory, portali serb “Zena.Blic.rs” i ka kushtuar bukuroshes shqiptare një shkrim, ku flitet për kërcimin dhe veshjen e saj provokuese gjatë prezantimit në “Xing me Ermalin”.

“Euuu… Xing gjithandej!”-ka shkruar Kejvina në mbishkrimin e fotos ku duket artikulli i medias serbe, që i fton lexuesit të shohin më shumë foto dhe video të Kejvinës në profilin e saj në Instagram.