Moderatorja e njohur Marina Vjollca vazhdon të shquhet si një ndër figurat më joshë joshëse të ekranit.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me fansat imazhe nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet shumë atraktive, e veshur me një fustan të gjatë, plot elegancë.

“Artistë të vërtetë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë duke iu referuar me falënderime dhe lëvdata Blerinës si dizajnere.

Bukuroshja Vjollca dukej edhe mjaft provokuese, teksa ka fokusuar pjesën e dekoltesë, duke i dhënë hapësirë gjoksit atraktiv, por edhe të pasmeve bombastike.