Kim Karadashian kthehet edhe një herë në qendër të vëmendjes së mediave. Ka qenë një foto e saje publikuar në Intagram, ajo që ka nxitur të gjithë të shkruajnë për vajzën e famshme pa asnjë talent.
Gruaja e Kanye West ka pozuar vetëm me mbathje dhe me një bluzë të bardhë, ku i duken qartësisht gjokset pa reçipeta, duke treguar kështu pa drojë trupin “bishë” pas lindjeve të fundit.
37-vjeçarja duket se vijon të jetë në top formë, me këmbë të tonifikuara dhe me një fundshpinë bujare.