Është cilësuar gjithnjë si një këngëtare provokuese me format e saj të bollshme.

Enca Haxhia nuk i ka lënë vend imagjinatës me një foto që ka psotuar sot në instastory.

Ajo shfaqet mjaft provokuese vetëm me reçipeta, duke nxjerrë në pah gjoksin e saj bombastik. Po ashtu, Enca ka provokuar edhe duke zbuluar pak edhe poshtë streçeve të saj të ngushta dhe duke na treguar se mban të brendshme ngjyrë të zezë.

Nuk dihet se çfarë ka dashur të na thojë Enca me këtë foto, por e sigurt është se ata nën moshën 16 vjeç dhe ata me zemër nuk sugjerohet ta shikojnë.