Këngëtarja kosovare që jeton dhe vepron në Londër, Dua Lipa, ka vendosur të çmendë fansat me foton e re.

Krijuesja e hitit “New Rules”, në një fotosesion të realizuar në New York, ka shpalosur trupin e saj si kurr më parë.

Ajo shfaq asetet në postimin e bërë në Facebook, ku gjoksin e mbulon vetëm me duar ndërsa tregon edhe të pasmet e saj bombastike.